SAUNA YIN

Uus ja imetabane holistiline joogatund ühendab sanaariumi kuumateraapia ning pikemad ja lõõgastavad Yin jooga poosid. Tõeliselt uuenduslik ja salendav detoksifeeriv 30-minutiline retk läbi saunateraapia ja yin jooga harmoonilise sulandumise rahulikus õhkkonnas. Joogatund, mis loob  kehale, meeltele ja hingele unikaalne kogemuse.

———

Teisipäeviti ja neljapäeviti kl 18:00, juhendajad Paula ja Tiina

Grupi suurus on piiratud- 7 osalejat. Kestus 30 minutit

E-post: spa@wasahotels.ee või telefoni teel 44 50 770

Hind 15 € sisaldab sissepääsu spaasse.

Broneeri SAUNA YIN tund online

 

TUNNI ÜLEVAADE

Saunajooga on praktika, mis ühendab sauna teraapia detoksifikatsiooni läbi ohtra higistamise ning jooga õrnade venituste ja pooside kombinatsooni. Tund toimub sanaariumis, mis on ehitatud keset basseini. Lisaks joogaliikumistele on tundi liidetud veel rahustavad Koshi kellade helid ning imeline vaade loodusesse koos sanaariumi aroomiteraapiaga.

Sauna soojus suurendab painduvust, soodustab vereringet ja aitab kehast toksiine väljutada. Tund aitab lõdvestuda ja seeläbi sauna soojusel oma praktikat süvendada.

Sanaarium on traditsioonilise Soome sauna variant, seda võib liigitada klassikalise kuuma ja kuiva sauna ning aurusaunade vahele. See on  “õrna” madala temperatuuriga saun, kus umbes 50% niiskust  ja umbes 50-60°C, mis teeb sanaariumist eriti sobiva sauna, kus teha joogat. Sobib hästi alustajatele ja neile, kes ei naudi klassikalise sauna intensiivset kuumust. Talvel kasutatakse värvilist valgusteraapiat, mis lisab täiendavat positiivset mõju heaolu tundele värvide teraapia abil.

Yin jooga on rahulik, taastav praktika, mis liigub sügavale kehasse sidekudede passiivse venituse, asendis oleku pikema aja ning teadliku hingamise kaudu.

Yin jooga vabastada pinged, mis on sügaval lihastes ja liigestes, soodustades sisemist rahu ja tasakaalu.

Parandab und ja alandab stressitaset- nii vaimset kui füüsilist.

Soojas ruumis tehtav praktika aitab aktiveerida ainevahetuse protsesse ning puhastab higistamise kaudu nahka.

Broneeri online

 

 

 

Vastunäidustused sauna yin sessioonile

Kuigi saunavyin sessioonid pakuvad mitmeid eeliseid, on oluline arvestada teatud vastunäidustustega.

See sessioon ei pruugi sobida järgmiste seisunditega inimestele: kontrollimatu kõrge vererõhk, südame-veresoonkonna haigused, rasedus, raske dehüdratsioon, hiljutised operatsioonid või vigastused, nakkuslikud nahahaigused.

NB Alkoholijoobes tundi ei lubata

Kui teil on muid tervisemuresid või meditsiinilisi seisundeid, mis pole ülaltoodud loetelus, palun konsulteerige enne sauna yin sessioonil osalemist arstiga. Enne ja pärast sessiooni ei tohiks tarbida alkoholi.

Ps! Võtke kaasa oma veepudel,  kuna higistate palju!

Sanaariumi yin joogat sobib teha jooga riietes (lühikesed püksid ja top) kui ka bikiinides.

Võtke kaasa spaa-plätud!

Joogamatid on spaa poolt.