SPAA ETIKETT

Soovime, et tunneksid end meie juures hästi ja saaksid puhates muremõtted unustada. Selleks oleme kirja pannud mõned lihtsad soovitused, mis aitavad spaapuhkust täiel rinnal nautida.

 

BASSEINI- JA SAUNADE KASUTAMINE

Wasa Resort hotellitubades ööbijatele on basseini- ja saunade kasutamine majutuse hinna sees. Teistel külalistel on võimalus ala külastada pühapäevast neljapäevani broneerides näo- ja kehahoolitsusi või masaaži. Ainult basseiniala pileteid eraldi ei müüda.

Lapsed võivad veeala külastada ainult koos täiskasvanud saatjaga.

HOOLITSUSTE BRONEERIMINE

Soovitud ajal meelepärase hoolitsuse nautimiseks soovitame broneerida aegsasti. Broneeringut saab teha lisaks kodulehele nii otse spaast kui ka Wasa Resort hotelli vastuvõtust.

HOOLITSUSELE SAABUMINE

Palume saabuda 15 minutit enne hoolitsuse algust, et saaksid lõõgastuda ja vajadusel riietuda. Spaahoolitsusele tulles anname omalt poolt hommikumantli ja sussid kasutamiseks. Hilinemise korral lüheneb hoolitsusele hilinetud aja võrra.

SPAAHOOLITSUSED

Ühele külalisele mõeldud spaahoolitsused on mõeldud korraga kasutamiseks ja neid ei saa jagada mitmele külalisele. Enne hoolitsust esitab terapeut mõned küsimused eelistuste ja tervisliku seisundi kohta, et oskaks soovitada sobivaimat teenust või massaaži intensiivsust.

NAHAHOOLDUS- JA PÄIKESEKAITSETOOTED

Oleme teinud valiku parimatest nahahoolduse toodetest ka kaasamüügiks. Sinu nahatüübile sobivaima toote leidmiseks annavad meie terapeudid hea meelega soovitusi ja julgustame küsimusi esitama.

TÜHISTAMINE

Palume meeles pidada, et broneeringu tühistamine on 24 tundi enne hoolitsuse algust tasuta, hilisemal teatamisel tuleb tasuda 100% teenuse hinnast. Wasa Resort hotellis mitte peatuvatel külalisel palume broneerimisel tasuda ettemaks või garanteerida tellimus krediitkaardiga.

 

 

 

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Täpsem info. NÕUSTUN