ERILISED PAKKUMISED

Pärnu rannapiirkond on rikastunud neljatärnispaaga, mis kannab nime Wasa Resort ning toob armastatud kuurortlinna värskeid tuuli. Pingutame kõikidel hetkedel selle nimel, et meie külalistel oleks siin erakordselt hea olla.

Kultuurne puhkus Pärnus!

Naudi Pärnus midagi uut! Koostöös Endla teatriga oleme loonud kõigile teatrihuvilistele meeldejääva puhkusepaketi, mis sisaldab mõnusat spaad, õdusat restoranikülastust ning pakub sügisõhtutel värvikaid emotsioone Endla teatri lavalaudadelt.

Vaata

Paradiis on lähemal kui arvad!

Wasa Resort toob paradiisi Sulle ise kätte! Jahutav vesi, maitsed maailma eri paigust, heaolule suunatud hoolitsused, lõõgastav keskkond – kõlab juba nagu paradiis?

Vaata

Õhtusöök koos saksofonivirtuoosiga

Maailmatasemel toit ning elav muusika turgutab meeli Wasa Resort restoranis, kui külla tuleb üllatusesineja saksofonil, kelle esituses kõlab rütmikat meeleolumuusikat.

05.09 ja 12.09

Vaata

Ööspaa Pärnu tähistaeva all!

Ööspaa tuleb taas – valgust täis hilistunnid Wasa Resort spaakompleksis pakuvad puhkust ja rahu nii suurtele kui väikestele.

Vaata

Early bird pakkumine

Ole EARLY BIRD ning planeeri oma suvelõpupuhkus Wasa Resortis juba varakult. Igale broneeringule, mis on tehtud üle 7 päeva ette, anname meie Sulle vastu soodustuse!

Vaata

Perega koos

Pere on kõige olulisem, meie ootame teid kvaliteetselt aega nautima.

Vaata

Ilusad hetked endale

Kevadine päike on parim D-vitamiini ja hea tuju allikas.

Vaata

Maagilised maitsed

Puhka Pärnu kõige uuemas spaahotellis!

Vaata