Pärnu

on üks hoitud paik

Moodne kuurort, kuhu sõidetakse puhkama nii suvel kui talvel. Kanname seda armsat mereäärset linnakest justkui peo peal, jättes argimured hoolikalt maakonna piiri taha ning sõites üle silla ainult parimate puhkusemõtete ja rõõmsate rannaplaanidega.

Wasa Resort asub Pärnu rannapiirkonnas, suvepealinna hinnatuimas paigas. Mererand on mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel, kus rohkesti valget liivaranda ootamas. Ajalooliselt väljakujunenud meestevaba rannaala on samuti endiselt olemas.

Uus spaahotell toob Pärnusse omapärase planeeringu, mis rikastab rannaala sisuliselt uue kvartaliga. Hea turvaline koht nii päevaseks jalutamiseks kui ka õhtusteks promeneerimiseks. Ja selle kvartali pikenduseks on rannapark oma purskkaevude, lillepeenarde ja  ja puhkekohtadega.

Pärnu pakub põnevat tegevust igas vanuses külalisele. Kultuurihuvilisi ootavad teater, kontserdimaja ja tihe kultuurikalender.

On klassikalise muusika- ja filmifestivale, bluusi- ja hansapäevad, kunstide öö, tänavafestival Augustiunetus ja palju muud põnevat.

Rannastaadion võõrustab mitmeid spordivõistluseid ja kesklinna tenniseväljakud on paarisaja meetri kaugusel. Pärnus asuvad kaks kvaliteetset golfiväljakut ning autode ringrada, mis on hinnatud Skandinaavia parimaks.

Pärnu on lähedal. Tallinnast jõuad kohale 1,5 ja naabrite juurest Riiast 2 tunniga. Ja et puhkus muretult kulgeks, pakume oma külalistele ka tasuta parkimisvõimalust. Siis saate argimured maakonna piiri taha jätta ja üle silla ainult parimate puhkusemõtete ja rõõmsate rannaplaanidega edasi sõita.

Wasa Resordis puhates saad osa kõigest heast, mida Pärnul pakkuda.

Broneeri majutus