WASA RESTO PAKKUMISED LASTELE!

 

KANAPASTA JUUSTUGA 6 €

Krõbedad kanatükid, al dente keedetud pasta ja suus sulav juust moodustavad täiusliku koosluse kanapastast, mis annab väikestele mürakarudele pikalt energiat spaas sulistamiseks!

KRÕBEKANA KARTULIPÜREEGA 6 €

Valluta oma väiksemate sööjate maitsemeelte südamed krõbedakanaga, mida saadab kuldkollane, pehme ja siidine kartulipüree! Peale maitsvat einet saavad lapsed nautida pikaajalist lõõgastust spaas… kõht tühjaks ei lähegi!

 

JÄÄTISEVALIK VÄRSKETE MARJADEGA 6 €

Lapsemeelne suvine maitseelamus, mis ühendab endas külma ja kreemja jäätise ning värsked ja mahedamaitselisted Eestimaa marjad!

 

“Hei! Sinu lemmiktoit on täna menüüs – sa ei taha seda kindlasti maha magada!”

… et jätkuks energiat!

WASA RESTO menüüst leiad erinevaid maitsvaid toite, mis pakuvad sinu lapsele energiat ja jõudu pikaks ja lõbusaks päevaks. Väga oluline tagada lapsele piisav ja maitserikas toitumine, eriti kui veedate aega spaas…

Toit võib olla ka lõbus ühine teekond, kus laps saab avastada uusi maitseid ja tekstuure ning samal ajal täita oma kõhtu vajalike toitainetega. Nii saavad kõik pereliikmed nautida kogu spaa puhkusel olemise kogemust täielikult!

 

 

Kui  kõht on ringi silkamisega äkitselt tühjaks saanud  ja vajad rohkem energiat ning jõudu, et täna kõike teha, mida soovid, siis hea toit võib olla justkui superkütus, mis annab sulle energiat terveks päevaks.

Söömine koos terve perega võib olla nagu ühine seiklus, kus sa saad avastada ja omavahel jagada uusi maitseid ja tekstuure ning saada veelgi rohkem rõõmu!

Vaata lisaks Lihtsalt & Maitsvalt toiduvalikut  SIMPLE & TASTY MENÜÜ

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Täpsem info. NÕUSTUN