PAKETT I

“Päev kahele”

Millal Sa viimati tõeliselt lõõgastusid ja nautisid elu kõikide meeletega? Kas see oli suutäis maitsvat toitu, jahutav jook, mõnus nahka hellitav puudutus, kuum saunaleil koos jahutava basseiniveega või lihtsalt värske mereõhk Pärnu rannas?
Meie soovime, et Sa saaksid tunda end täielikult hoituna ja nautida elu kõige mõnusamaid hetki. Tule külasta meid Wasas ning naudi päeva täis erinevaid naudinguid! Ära jäta end ilma heast olemisest – naudi alati teadlikult ja täiega!

 

Pakett “Päevaspaa kahele” sisaldab:

♥ Spaa külastust 2 tundi;
♥ Kehakoorijat aurusaunas koorimisrituaaliks ja kehakreemi “BALI LOVE”
♥ Aroomiteraapilist duaalmassaaži kahele 50min;
♥ Restoranis tervislikku ja maitsvat Caesar salat (variandid  – taimne, kanaga, krevettidega);
♥ Hommikumantli ning saunalina kasutamist.

 

HIND:

E-N kahele külalisele 125.00 ühele 75 € 

R- P kahele külalisele 149.00 € ühele 85 € 

Päevaspaa on saadaval alates kl 14:00

Broneeri juba täna: spa@wasahotels.ee või telefonil +372 44 50 770

Pakett II

“KIHNU” – PÄEVASPAA MEESTELE 3H

 Tule üksi või sõpradega päevaspaa rännakule Kihnu!

Tere tulemast erakordsele Kihnu saarele, kus aeg raugeb ja kesksel kohal on lõõgastus! Kujutage end ette maagilises kohas, kus õhk on täis vaikust ja lained sosistavad rahulikkuse saladusi. Kihnu pole lihtsalt saar; see on põgenemine tavalisuse eest, pelgupaik sinu väsinud hingele.

Seega, kallis seikleja, pakkige oma huumorimeel, rõõmujanu ja isu kõige erakordse järele. Kas oled valmis lõõgastavaks ja mehelikuks spaakogemuseks? See 3-tunnine elamus pakub sulle võimalust põgeneda igapäevaelu stressi eest ning naasta värskendatuna ja energiast pakatavana.

PAKETT KIHNU SISALDAB:

Sauna sessiooni: Astu meie sooja sauna sisse ja naudi lõõgastavat higistamist ning keha ja meelte puhastumist. Saun on suurepärane viis lõdvestuda ja taastada end pärast pingelist päeva.

Kehakoorija: Kadakamarja kehakoorija aurusauna koorimisrituaaliks

Kasevihta: leilisaunas pingete maandamiseks

♥ Mehist massaaži: Kogenud terapeut viib Sind 50-minutilisele mehelikule massaažireisile, mis keskendub keha pingete leevendamisele ning lõdvestuse sügavamale tasandile. Tunned end pärast seda massaaži täielikult erksa ja uuesti sündinuna.

♥ Külma käsitööõlu ja heeringa ampsu hoolitsuse järgselt puhkealal: Pakume sulle meie hoolega valitud käsitööõlut, et saaksid nautida mehelikku maitseelamust. Lisaks saad proovida maitsvat heeringa ampsu, mis täiustab sinu spaakogemust.

♥ Hommikumantli ning saunalina kasutamist.

 

Päevaspaa pakkumine  on saadaval aastaringselt:

E-N 10:00- 19:00 Hind ühele 79€

R-P 12-19 Hind ühele 89€

Vajalik eelregistreerimine vähemalt 1 päev ette!

Broneeri juba täna: spa@wasahotels.ee või telefonil +372 44 50 770

 

 

 

NÜÜD AVATUD