Kuurordi seminarikeskus

Ajaloolise Wasa pansionaadi ruumides avatakse käesoleval sügisel Kuurordi Seminarikeskus, mis tutvustab oma  ekspositsioonides ja stiliseeritud interjööris Pärnu kui kuurortlinna ajalugu, keskendudes selle hiilgelajale –  sõjaeelsele perioodile.

Töine konverentsiõhkkond on seotud hariva ja meelalahutusliku poolega ning kliendid saavad vastavalt sündmuse iseloomule säilitada kas töisem õhkkond või lisada sinna erinevaid lisateenuseid.

Sügiseks valmivad nii konverentsiruum, mis mahutab kuni 90 külalist kui ka vabas stiilis koosolekuruum kuni 20-le osalejale. Küsi pakkumist hübriidseminari tehnika kasutamiseks!

Seminariruumid on multifunktsionaalsed, andes võimaluse kohandada ruume nii väikestele kui suurematele gruppidele. Konverentsiruumid on ühest küljest ühendatud klaasgaleriiga spaahotelliga ning teistelt poolt avanevad uksed otse rannaparki, mis võimaldab omavahel kombineerida sise- ja välisüritused. Pakume külastuselamust vastavalt erisoovidele – seminaripakette ettevõtetele, esitluste, töötubade, kontserdite, teatrietendusete, stiilisünnipäevade, teemaõhtute korraldamiseks.

Avame sügisel

Uue ärimudeli raames loodav Kuurorti Seminarikeskus avatakse suvepealinnas Pärnus 2022 aasta sügisel ja broneeringuid saab teha juba praegu saates oma kontaktid meilile sales@wasahotels.eeMeie müügijuht võtab ühendust, et külastuse täpsemad detailid kokku leppida.

Lisaks ruumidele pakume:
tee- ja kohvipause ja gruppide toitlustamist
basseini- ja saunaala külastust töise päeva lõpuks

Küsi pakkumist

1 projekt EU 58660 Projekti nimi „Wasa Resort seminariruum” – Spaahotelli seminariruum tõstab konkurentsivõimet ja kindlustab ettevõtte jätkusuutlikkust. Toetuse summa 20 000€

2 projekt EU58784  Projekti nimi „Kuurordi seminarikeskus“ – Ärimudeli arendamise toetuse abil tuuakse turule uus teenus uuele sihtgrupile, millega luuakse lisandväärtust ning suurendatakse nõudlust aastaringselt. Piirkonna traditsioone tutvustav kuurorditeemaline seminariteenus loob uue väärtuspakkumise ja annab võimaluse tutvustada Pärnu Kuurordi ajalugu uuele kliendigrupile. Toetuse summa 186465,03€

NÜÜD AVATUD

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Täpsem info. NÕUSTUN