Taaskäivita lõõgastavate hetkedega oma keha!

Otsid värskendavat ja taastavat puhkust? Wasa Resorti uus RESTART puhkusepakett on just see, mida vajad! Lõdvestu ja uuenda nii oma keha kui vaimu meie rikkalike hoolitsuste abil, mis on loodud selleks, et saaksid end tunda oma parimas vormis. Lisaks asub WASA RESORT HOTELL vaid kahe-minutilise jalutuskäigu kaugusel rannast, nii et saad nautida päikest, liivaranda ja lainete mängu just siis, kui soovid! Koge kergemat ja energilisemat elustiili, samal ajal nautides meie luksusliku spaa privaatsust. Alusta oma teekonda täieliku lõõgastumise ja heaoluni juba täna Wasa Resortis!

RESTART pakett 2-le külalisele sisaldab:

  • üks öö majutust valitud toas;
  • rikkalikku hommikusööki;
  • piiramatut basseini ja saunade külastust;
  • RESTART  ainevahetust aktiveeriv ja jääkained väljutav kehahoolitsus  50 min mõlemale külalsiele
  • tervislikku ja värsket köögiviljavalikut toas
  • pakike värskusest pakatavat JUNGLE POWDERS marjajahu kodus proovimiseks

RESTART hoolitsus -pakub täielikku keha lõõgastust massaaži abil soojade kivide ja sooja ürdiõliga. See mitte ainult ei aita teil füüsiliselt lõdvestuda, vaid ka aktiveerib teie keha ainevahetuse protsesse. Enne massaaži saate nautida 15-minutilist mudamähise ravi strateegilistel kehapiirkondadel, mis suurendab massaaži tõhusust ja loob tõeliselt värske ja uuenenud tunde. Pärast hoolitsust saate nautida värskendavat rohelist teed, et täielikult lõõgastuda ja hoolitseda oma keha ja vaimu heaolu eest.”

Pakkumine on saadaval kuni 31.12.2023 (v.a 20.6-14.8)

Vaata kõiki meie hoolitsusi siit: https://wasahotels.ee/resort/hoolitsuste_menuu/

Pakett saadaval pühapäevast neljapäevani (va R ja L) vali sobivad kuupäevad ja tutvu hindadega Wasa Resort broneerimissüsteemis või võta meiega ühendust: sales@wasahotels.ee või 445 0700

Meie juures on kõik hästi!

Broneeri pakett

 

 

NÜÜD AVATUD