UUS
SPAA
PÄRNUS

Pärnu rannapiirkond on rikastunud uue neljatärnispaaga, mis kannab nime Wasa Resort ning toob armastatud kuurortlinna värskeid tuuli. Pingutame kõikidel hetkedel selle nimel, et meie külalistel oleks siin erakordselt hea olla.

KÕIK ON HÄSTI

TULE SÕPRADE JA PEREGA HOTELL & APARTEMENDID

Hotellitoad

Meie tavapärasest avaramates tubades on rohkelt hingamisruumi ja lihtsalt mõnus puhata. Hotelli ümbritseb rannapargi rohelus ja meil puhates tunned, et siin Pärnu spaas kõik on hästi.

Apartemendid

Wasa Resort pakub privaatse sissepääsu ja oma terrassiga majutust. Viimse detailini läbimõeldud. See tunne, et mitte millegi pärast ei pea muretsema, on tõeliselt lõõgastav.

Valik on sinu Parimad pakkumised

Kultuurne puhkus Pärnus!

Naudi Pärnus midagi uut! Koostöös Endla teatriga oleme loonud kõigile teatrihuvilistele meeldejääva puhkusepaketi, mis sisaldab mõnusat spaad, õdusat restoranikülastust ning pakub sügisõhtutel värvikaid emotsioone Endla teatri lavalaudadelt.

Vaata

Paradiis on lähemal kui arvad!

Wasa Resort toob paradiisi Sulle ise kätte! Jahutav vesi, maitsed maailma eri paigust, heaolule suunatud hoolitsused, lõõgastav keskkond – kõlab juba nagu paradiis?

Vaata

Ööspaa Pärnu tähistaeva all!

Ööspaa tuleb taas – valgust täis hilistunnid Wasa Resort spaakompleksis pakuvad puhkust ja rahu nii suurtele kui väikestele.

Järgmine ööspaa toimub 02.10, 09.10, 16.10, 23.10 ja 30.10 kella 02.00-ni.

Vaata

Early bird pakkumine

Ole EARLY BIRD ning planeeri oma suvelõpupuhkus Wasa Resortis juba varakult. Igale broneeringule, mis on tehtud üle 7 päeva ette, anname meie Sulle vastu soodustuse!

Vaata

Perega koos

Pere on kõige olulisem, meie ootame teid kvaliteetselt aega nautima.

Vaata

Ilusad hetked endale

Kevadine päike on parim D-vitamiini ja hea tuju allikas.

Vaata

Maagilised maitsed

Puhka Pärnu kõige uuemas spaahotellis!

Vaata

Lõõgastu ja naudi Hoolitsused & Spaa

Hoolitsused

Oleme oma külaliste jaoks välja valinud meie lemmik spaabrändid maailmast – Anne Semonin, Esse, Orly ja Londontown.

SPAA

Kolmest küljest klaasseintega basseini- ja saunaala kindlustab mõnusa elamuse nii päikeselistel suvekuudel kui ka tormilistel sügispäevadel.

Sinu maitseelamused Restoran & Tänavatoit

Restoran

Wasa restoran peibutab moodsa köögiga, kus peamised toorained on kohalikud ja täiendavad maitsed pärinevad enamasti Aasiast.

Tänavatoit

Pannil praetud krevetid serveeritakse marineeritud kohalike köögiviljadega, kuid wakame’ga ja nori-krõpsuga nende kõrval.

SUUREPÄRANE ASUKOHT – SUPELRANDA VAID 300 M

Kontakt

Wasa Resort
Suvituse 14, 80010 Pärnu, Eesti

+372 445 0700
resort@wasahotels.ee