Hea Wasa Resort külaline!

Vastavalt täienenud Vabariigi Valitsuse informatsioonile soovime täpsustada 08.08 Wasa Resortis kehtima hakkavaid piiranguid.

Järgnev informatsioon on kõikidele Wasa Resort klientidele, et Sinu spaahotelli külastus oleks ohutu ning mugav. Alates 9. augustist jõustuvad nii sise- ja välistingimustes toimuvatele tegevustele ning üritustel osalejatele uued piirmäärad. See tähendab, et ilma tõendite kontrollita võib nii sise- ja välistingimustes toitlustusettevõtetes ning avalikuks kasutamiseks mõeldud saunades, spaades ning basseinides viibida korraga maksimaalselt vaid 50 inimest.
Alates 08.08.2021 palume kõigil (al 18. a) Wasa Resort külastajatel nakkusohutuse tõendamiseks kaasa võtta ühe allmainitud tõenditest, et saaksime pakkuda turvalist spaa- ja hotellikülastust.

 • EL digitaalne COVID immuniseerimine tõend
 • EL digitaalne COVID (negatiivse) testi tõend (SARS-CoV-2 antigeen-RTD test peab olema tehtud kuni 48 tundi enne külastust ning SARS-CoV-2 RT-PCR test peab olema tehtud kuni 72 tundi enne külastust)
 • EL digitaalne COVID läbipõdemise tõend

Tõendi puudumisel on võimalik ennast testida Wasa poolt SARS-CoV-2 antigeeni kiirtestiga. Kontrollitud kiirtestimine on võimalik vaid eelregistreerimisega E-P kl 15 -18 (vali teenus – kontrollitud enesetestimine SARS-CoV-2 antigeeni testiga). Negatiivse testitulemuse korral saate kasutada Wasa teenuseid 48 h vältel.

Broneeri kiirtesti aeg

*Kiirtesti valepositiivse tulemuse vältimiseks soovitame testida ennast kvalifitseeritud tervishoiuteenuse osutaja juures.

Majutuseta kliendid, kes soovivad külastada restorani peavad samuti tõendama enda nakkusohutust. Hoolitsusele tulles on vajalik nakkusohutuse tõend või mask.

Lisaks teeme omalt poolt kõik, et saaksid Wasa Resortis muretult puhata ning teiste külastajatega distantsi hoida. Oleme paigaldanud spaahotelli nähtavatesse kohtadesse vajalikud desinfitseerimisvahendid, puhastame sagedasti kontaktseid pindu ning tuulutame ruume võimalikult tihti.

Meie personal on alati vaktsineeritud või testitud, ole seda ka Sina.
Kohtume turvaliselt Wasas!

* Wasa Resort jätab endale õiguse teha muudatusi vastavalt Vabariigi Valitsuse juhistele.

 

HEA TAHTE KOKKULEPE TURVALISUSE TAGAMISEKS COVID-19 PUHANGU AJAL

Hea tahte kokkuleppega liitunud teenusepakkuja juures võid olla kindel, et:

 • külastaja käitumisjuhis ja teave teenusepakkuja poolt kasutusele võetud Covid-19 viiruse leviku tõkestamise tegevuste kohta on kättesaadav;
 • kogu personal on teadlik viiruse leviku tõkestamise juhtistest ja järgib neid igapäevatöös;
 • siseruumide ventilatsioonisüsteem töötab nõuetekohaselt;
 • desovahendeid on piisavalt, need on kõikidele nähtavates kohtades kättesaadavad;
 • sageli puudutatavaid pindu puhastatakse ja desinfitseeritakse regulaarselt;
 • personalil ja külastajatel palutakse vastavalt kehtivatele riiklikele regulatsioonidele kanda maski või alternatiivset isikukaitsevahendit;
 • tagatud vajaliku distantsi hoidmise võimalus nii omavahel kui teenindajatega;
 • haigustunnustega inimestel ei ole lubatud viibida hotellis;
 • haigustunnustega kliendi või töötajaga kokku puutunud inimesi teavitatakse kokkupuutest, avaldamata isikuandmeid;
 • osaleb Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse korraldatavatel COVID-19 leviku tõkestamist käsitlevatel veebiseminaridel.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Täpsem info. NÕUSTUN