PAYOT

Globaalselt iluloovad PAYOT näo-ja keharituaalid leiab alates 15. maist WASA Resort spaa hoolitsuste nimekirjas.  Üle 100 aasta kogemust on PAYOT brändist loonud just sellise, mis käib ajaga alati kaasas. Jälgides teadust ja innovatsioone,  pakub PAYOT hoolitsusi erinevates vanuse etappides, vastavalt näonaha ja keha hetkeseisu vajadusi arvesse võttes.

 

PAYOT on Prantsuse nahahooldusbränd, mis loodi 1920. aastal ühe erakordse naise, Nadja Payot poolt. Nadja Payot´st sai oma genertsiooni esimesi naisarste. Ta oli naine, kes armastas väga balletti. Kohtudes kuulsa priimabaleriin Anna Pavlovaga, mõistis ta, kui tähtis osa on olulistel tehnikatel ja füüsilistel liigutustel, et säilitada naha järjepidev ilu ja nooruslikkus.

Nadja Payot töötas välja ning seejärel tutvustas oma klientidele erinevaid näolihaste harjutusi. Hilisem täiusatatud 42-sammu massaaźi praktiseeritakse tänapäevani ja selle signatuurhoolitsuse leiab loomulikult ka WASA spaas!

Tõeliselt põnev ja ilus maailm avaneb peagi!

VAATA KÕIKI HOOLITSUSI

 

 

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Täpsem info. NÕUSTUN