ORLY

ORLY on tuntud ja tunnustatud kaubamärk juba aastast 1975.

Paljude jaoks tuleb ilmselt uudisena, et just ORLY on olnud hinnatud prantsuse maniküüri loojaks. Bränd on tuntud ka väga ökonoomsete itaalia mandariini baasil käte- ja jalgade profihoolitsuse poolest ning lisaks viimastel aastatel toonud turule väga innovaatilise liini, mis on suureks eeliseks konkurentide ees – ORLY  BREATHABLE TREATMENT + COLOR  kõik-ühes hooldus, kus on alus-, värvi- ja pealislakk.

See on hetkel ainus analoogtoode meie turul, kuna ei vaja ei alus- ega pealislakki ning lisaks hooldab ka küüneplaati. Saadaval juba praegu 36 erinevat värvitooni ning muidugi on lisandumas neid veel.

Breathable Treatment+Color on hetkel kõige puhtam ning naturaalsem professionaalne küünelakk. Kõik  Breathable küünelakid on rikastatud argaaniaõli ning  vitamiinidega ja lisaks ka täiustatud 13-toksiinivaba koostisega (gluteeni, parabeeni, formaldehüüdi, formaldehüüdvaigu, kampri, DBP, MIT, TPP, MEHQ, etüül tosülamiidvaigu, ksüleeni, tolueeni ning loomsete koostisosade vaba ehk vegan.

Lisaks eelnevale on ORLY laias tootevalikus absoluutselt kõik vajalik, et hooldada küüsi, käsi ning jalgu ja pakkuda oma klientidele aromaatseid ning tõhusaid hooldusi. Muidugi ka uskumatult kirev ja rikkalik värvivalik, nii klassikaliste värvilakkide, innovaatilise Breathable seeria kui ka GelFX geellaki armastajatele, mis on samuti kõik vegan märgistusega.

VAATA KÕIKI HOOLITSUSI

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Täpsem info. NÕUSTUN