WASA RESORT HOTELLI KONTAKTID

Hotelli vastuvõtt

+3724450700, resort@wasahotels.ee

Spaa vastuvõtt

+3724450770, spa@wasahotels.ee

Restoran

+37253 992480, restoran@wasahotels.ee

Hädaabi number 112

AADRESS – Suvituse tn 14, Pärnu linn, EESTI

Vaata asukohta kaardilt!

————

CHECK IN / CHECK OUT

Hotelli registreerimine alates 15:00

Hotelli sisse registreerimine alates 15:00. Varajane sisse registreerimine on võimalik eelneva kokkuleppe alusel. Hotelli registreerimisel tuleb esitada isikut tõendav dokument.

Hotellist välja registreerimine hiljemalt 12:00.

Hilisem väljaregistreerimine on võimalik eelneva kokkuleppe alusel. Lisatasu iga täiendava tunni eest pärast 13:00 on 20€ Väljaregistreerimisel tuleb tasuda kõikide kasutatud teenuste eest.

————

HOMMIKUSÖÖK

Buffet-stiilis hommikusöök serveeritakse I korruse restoranis.

ESMASPÄEV – REEDE  7:00-11:00.

LAUPÄEVAL JA PÜHAPÄEVAL  7:00-11:00

Selleks, et oleks ruumi ja aega hommikut mõnusalt nautida, soovitame hommikusöögile tulla juba varakult! Parim aeg nautimiseks vahemikus 8:00-9:00

————

SAUNAD ja BASSEIN

Avatud iga päev kl 8 -22

Lisainfo +3724450770 või spa@wasahotels.ee

Spaasse tulijatele soovitame hotellitoast kaasa võtta spaarätik.

SPAAETIKETT

————

HOOLITSUSED

Broneeri oma hoolitsus online

 E suletud (kuni 31.5) | T -L 10-19 | P 10-16

Lisainfo +3724450770 või spa@wasahotels.ee

Palume  teha broneeringud hoolitsustele aegsasti, sest ajad täituvad kiiresti.

Kõik hoolitsustele tulijad saavad soovi korral hommikumantli ning riietumise võimaluse spaa garderoobis. Palume hoolitsusele ilmuda vähemalt 5 minutit enne hoolitsuse algust.

HOOLITSUSTE MENÜÜ

————

 

RESTORAN

AVATUD E-N 16-22 | R 16-23 | L 12-23 | P 16-22 

Broneeri laud restoranis juba täna ning koge kaua kestvaid maitseelamusi!

Toidu tuppa tellimiseks helista restorani  +372 53 992480 või vastuvõttu +3724450700

Kui tellid restoranist toidu hotellituppa, lisandub tellimusele 9€

RESTORANI MENÜÜ

————

 

————

Lemmikloomade majutus

Lemmiklooma tasu ühe öö eest on 25€. Lemmikloomaga majutumine on võimalik vaid apartementides ja sellekohasel erikokkuleppel ning broneeringut tehes palume hotelli töötajat sellest informeerida. Lemmikloom ei või viibida toitlustusega seotud ruumides või aladel kus neil ei ole ohutu (libedad pinnad, järsud langused, uppumisoht jms). Lemmiklooma omanikele rakenduvad lisatasud ja reeglid vastavalt loomapidamist reguleerivatele seadustele ning omanik vastutab lemmiklooma tekitatud kahju (nii materiaalse kui ka tervisekahju) eest.

————

PARKIMINE

Hotelli juures olevat parklas parkimine on alates 01.05.2024 parkimine TASULINE.

LISAINFO PARKIMISE KOHTA

Parkimiskohti ette ei saa ette broneerida vaid on vastavalt saadavusele (vabadele kohtadele). Tasumine kohapeal hotelli vastuvõtus sularahas või kaardiga või digitaalselt mobiili-äpiga, tasumise juhised on parklates infotahvlitel.

Parkimistasu saab arveldada mobiilselt või hotelli vastuvõtus.

Parkimisala on varustatud valvekaameratega, kuid hotell ei vastuta parklasse jäetud autode ja nende sisu eest. Elektri- ja hübriidautosid saate mugavalt taaslaadida Porsche Destination Charging elektrilaadijate abiga. Tasuta laadimine võimaldatakse Porsche omanikele. Teistele sobivatele elektriautodele võimaldame laadimist vabade kohtade olemasolul 15 € laadimiskord.

————

Avaliku korra jälgimine ja kliendi vastutus kahju tekitamisel

Hotellis kehtivad kõik nõuded avaliku korra, rahu hoidmise ja saastamise vältimise kohta. Avaliku korra rikkumisel kaasab hotell vajadusel turvatöötajad või kutsub välja politsei. Kaaskodanike rahu rikkumise eest on tekitatud kahju hüvitamiseks leppetrahv 50 kuni 100 eurot iga väljakutse eest vastavalt rikkumise tasemele.

Hotelli üldkasutatavad ruumid (lobby, spaavastuvõtt, hotelli retseptsioon, hooviala, restoran ja terrass, bassein, lugemisnurgad, parklad) on varustatud videovalvega. Öörahu algab hotellis kell 23:00 ja kestab kuni 06:00.
Meie külalisena võtate endale vastutuse ja kohustuse järgida kehtestatud eeskirju. Olete vastutav tahtlikult või tahtmatult tekitatud kahju eest, mida teie või teie külaline võib olla tekitanud hotellitoas või hotelli üldruumides. Hotellil on õigus nõuda kliendi poolt tekitatud materiaalse kahju kompenseerimist. Kahju kompenseerimise suuruse aluseks on tekitatud otsene kahju, millele lisanduvad kahju kõrvaldamisega seotud kulud.

Privaatsuspoliitika Turvakaamerad

Head kombed ja tavad

Ootame, et meie kliendid järgivad ühiskonnas kehtestatud reegleid, häid käitumistavasid ning hotelli eeskirja. Üldkasutatavates ruumides raseerimine, kehakoorijate kasutamine ja juuste värvimine ning muud sarnased tegevused pole lubatud. Reeglite rikkumisel võidakse klienti trahvida samaselt rahu rikkumisega ning vajadusel lisaks paluda kliendil hotellist ja selle territooriumilt lahkuda. Lahkumise puhul on klient ikkagi kohustatud maksma broneeritud majutuse ja tellitud lisateenuste eest.

Hotelli vastutus ja valve

Hotell ei vastuta kliendi poolt valveta jäetud isiklike asjade kadumise või hävimise eest.  Vastavalt kliendi soovile hoiustab hotell unustatud esemeid 1 kuu, seejärel lähevad asjad utiliseerimisele.
Hotellis aitab vajadusel korda tagada turvafirma. Hotelli poolt väljastatud võtmeid (füüsilised ja elektroonilised) ei ole lubatud edasi anda kolmandatele isikutele.

Pretensioonide lahendamine

Kaebus tuleb esitada viivitamatult, kuid mitte hiljem kui kahe nädala jooksul alates puuduse avastamisest. Teenuse nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume edastada e-postiga pretensioon, kus on märgitud avaldaja nimi, kontakttelefon, tellimuse number ja pretensiooni täpne kirjeldus. Pretensioonide lahendamiseks peab avaldaja säilitama ostudokumendid (arve, leping jne), mis tõendavad kaebuse asjaolusid. Ilma tõendava dokumendita võib hotell jätta probleemi lahendamata.

————

HOTELLITUBADE HINNAD

Leitavad online broneeringumoodulist

Hotellitubade hinnad sisaldavad:

• Majutus valitud toas
• Buffee hommikusöök hotelli restoranis
• Piiramatu spaakeskuse külastus
• Toas hommikumantlid mõlemale külalisele
• Tasuta Wifi kogu hotellis
• Parkimine hotelli parklas kohtade olemasolul (suvisel perioodil 01.06 -31.08 on parkimine hotelli parklates tasuline)

Laste lisatasud hotellitubades:

• Kuni 2a (k.a) lapsed saavad magada beebivoodis tasuta ja kuni 5a (k.a)  lapsed, kes magavad vanemate kaisus majutuvad tasuta. Kuni 5a lastele, kes magavad lisavoodil, on lisatasu 35 €/öö.
• Kuni 14a (k.a) lapse majutuse eest lisavoodil tasu 35 €/öö. Lapse hind sisaldab majutust, hommikusööki ja spaa külastust koos vanematega.
• Alates 15a külalise majutuse eest tasu lisavoodil 45 €/öö, hind sisaldab majutust, hommikusööki ja spaa külastust.

Apartementide hinnad sisaldavad:

• Majutus valitud apartemendis (hommikusöögid lisatasu eest)
• Piiramatu spaakeskuse külastus.
• Hommikusöök lisatasu eest – täiskasvanu 20.-, laps (2-14a) 10.- ja laps 0-2a tasuta
• Lemmikloom 25€ (valitud apartementides)
• Kõikides apartementides oma privaatne kööginurk
• Toas hommikumantlid mõlemale külalisele

Laste lisatasud apartementides:

• Kuni 2a lapsed beebivoodis tasuta ja kuni 5 aastased (k.a) lapsed vanemate kaisus tasuta
• Kuni 14a (k.a) lapse majutuse eest lisavoodil tasu 25 €/öö. Lapse hind sisaldab majutust ja spaakeskuse kasutamist
• Alates 15a külalise majutuse eest lisavoodil tasu 35 €/öö, hind sisaldab majutust ja spaakeskuse kasutamist

Alaealise kliendi majutamine üksi.

Üksi võib hotellis peatuda vähemalt 16-aastane isik. Ööbimiseks on vajalik eeskostja nõusolek e-kirjaga või muus kirjalikus vormis. Garantiikiri peab sisaldama alaealise nime, sünniaega, saabumis- ja lahkumisaega. Kiri peab olema varustatud eestkostja nime ja kontaktandmetega. Alaealiste isikute majutamine on keelatud ilma eeltoodud nõuete täitmiseta. Majutumisel täidab alaealine registreerimiskaardi tavalisel viisil. Hotell ei vastuta alaealise majutuja eest. Alla 16- aastane isik võib meie hotellis peatuda üksnes koos täiskasvanud saatjaga.

———