SUVISED RÄNNAKUD 

SÄDELEV SUVI

„SANTORINI“ 50 MIN 65€

Hõrk ja sädelev suvine koorimine, ülilõõgastav massaaź ning jumalikult kaunis säraandev lõpptulemus loovad puhkusele rikastavat sisu.

 

„TAHITI“ 50 MIN 59€

Maandav, taastav ja mahe suvine massaaź.

Sobib ideaalselt pärast päevitust ja meresuplusi

 

 

ENNE JA PÄRAST RANDA

„PÄRNU “ 50 MIN 65€

Betakaroteeni rikas Magrada porgandiõli massaaź koos niisutava särageeliga. Aitab naharakkudel uueneda ning kuldsel jumel intensiivistuda.

Hoolitsusejärgselt pakume heaolutunnet pikendavat porgandi ja ingveri toormahla.

 

 

„PARIIS“ 55 MIN 65€

Payot detox kehakoorimine koos kreemitamisega.

Vajalik suviselt niisutav ning nahka hooldav koorimisrituaal

 

 

SALENDAV

„HAAPSALU“ 60 MIN 75€

Toniseeriv, salendav ja värskendav Magrada merevetika ja muda kooslus, mis  kirgastavad ka kõige tuhmima ning väsinuma naha. Hoolitsusejärgselt pakume jahutavat jää-, mündi- ja kurgivett „Baltimere briis“.

 

ILUPOEKESE VAHEMERENOODID

LO Salina parfüümveed 100 ml 129€ & 30 ml 65€  

Suvepakkumine -15% soodsamalt tavahinnast!

Meie parfüümikollektsiooni kümnenda aroomi jaoks otsustasime ületada Vahemere, et jõuda SALINA saarele, tükikesele Trinacria maale, mis asetseb Eolie saarestikus ja on ümbritsetud safiirisinisest merest. See vahemere pärl on ideaalne maastik aroomi loomiseks, mis lõhnab nahal mere, päikese, liiva, meresoola ja vabaduse järele.

Parfümeeriatoodetes kasutatavate tavaliste lõhnaainete asemel on merekarbid, meritähed kuum liiv ja sool. SALINA kaunistab end merevee helkide ja päikeseliste nüanssidega. SALINA on vahutav ja veeline, kuid ka kuum, soolane ja magus samal ajal, kerge ja haarav.

Tipunoodid: sidrunikoor, meresool, männiokkad. Südamenoodid: kuum liiv, mürt,merepritsmed, lavendel. Baasnoodid: vanilje, valge muskus, seeder.

 

 

SUVISED RÄNNAKUD ERIPAKKUMINE SAADAVAL KUUPÄEVADEL  01.06 -31.08

ESMASPÄEV- NELJAPÄEV 10:00-19:00

REEDE-LAUPÄEV 10:00-20:00

PÜHAPÄEV 9:00-16:00

Lisainfo 445 0770 või spa@wasahotels.ee

Palume hoolitsuste vastuvõtule ilmuda vähemalt 5 minutit enne nende toimumise aja algust. Hoolitsusse hilinemise korral lüheneb teenuse kestus hilinenud aja võrra. Hoolitsuste kliendipoolne kuludeta tühistamine saab toimuda hiljemalt 12h enne hoolitsuse algust. Juhul kui hoolitsus tühistatakse vähema etteteatamise ajaga kui 12h enne teenuse algust, siis saadetakse kliendile arve 50% teenuse täissummast. Teenuse tühistamise korral 3h varem enne selle toimumise aega  ja alla selle aja, saadetakse kliendile arve 70% teenuse täissummast.  Hoolitsusele mitteilmumisel ja sellest mitte teatamise korral, tuleb tasuda 100% hoolitsuse tasust.

Broneeri online   Spaa etikett

Kõik hoolitsustele tulijad saavad soovi korral spaa poolt hommikumantli ning riietumise võimaluse spaa garderoobis.