WASA spaa ilupoes leiab valiku Magrada tooteid:

Tahkeid śampoone ♥ Palsameid ♥ Kehakoorijaid ♥ kehakreemid ja õlid ♥ Huulepalsamid ♥ Erihooldustooteid

Lisaks ka spetsiaalselt WASAS loodud Magrada toodetega unikaalseid kehahoolitsusi!

VAATA KÕIKI HOOLITSUSI

MAGRADA

Magrada Organic Cosmetics on loodud äratama igaühes peituvat loomulikku ilu. Magrada tähendab katalaani keeles“ mulle meeldib“. See on Pärnu enda pereettevõte, mille sütitavaks jõuks on tegus ema-tütre duo.  Ilumärk on loodud aastal 2016 ning selle juured ulatuvad hoopiski ürgselt kaunile Hiiumaale.

MAGRADA brändi loojad kannavad erilist hoolt, et kõik nende tooted oleksid puhtad, ökoloogilised, tõhusad ja meeldivalt aromaatsed. Tooted on julmusevabad, vegan ning jätkusuutliku arengu printsiipidest lähtuvad.

Ühes looduse ja iluga hinnatakse minimalistlikke retsepte, koostisosade efektiivsust ja kvaliteeti. Kõik Magrada tooted on loodud käsitsi Põhja-Euroopas, pöörates erilist tähelepanu detailidele. Iga komponent lisab retseptile unikaalsust. Magrada tooted valmivad laboris väikeste partiidena iga 10-12 nädala tagant, et tagada nende maksimaalne värskus.

Tõhusatest põhjamaistest koostiosadest nagu kadakas, jõhvikas, meliss, saialill, tamm, pärnaõis ja leeder valmivad mõjusad naha- ja juuksehooldustooted. Neid võimsaid ravimtaimi on kasutatud sajandeid kohalikes ilurituaalides. Magrada jätkab traditsiooni, kombineerides taimeväge igapäevaste ilurutiinidega.