ESSE

Optimaalne naha olukord sõltub probiootilistest mikroobidest, mis elavad naha peal ja sees. Ilma mikroobideta, ei suudaks nahk teostada elementaarseid funktsioone ja naha vananemine oleks kordades kiirem.

Esse tooted loovad nahal sellise keskkonna, mis on soodus kasulike mikroobide kasvamiseks. Toodetes kasutatakse prebiootikume, mis selektiivselt toidavad kasulikke baktereid ja probiootikume, kusjuures kahel tootel on ELUS probiootikumid sees. Need aitavad naha mikrobiootas teha funktsionaalseid muudatusi. Esse ei usu naha kahjustamisse selleks, et saavutada lühiaegseid tulemusi. Esse optimeerib naha tervist nii, et vananemine oleks aeglustunud ka pikas perspektiivis.

Kas teadsid, et sinu nahal olevad mikroobid on sama olulised, kui kõhus tegutsevad mikroobid?

Inimese mikrobioomi projekti raames tehtud avastused näitavad selgelt, et tervel nahal elutsevad triljonid mikroobid. Need mikroobid tungivad sügavale naha sisse ja töötavad koos sinu enda rakkudega, et teostada keerulist keemiat, mis hoiab sinu naha terve ja säravana.

ESSE filosoofia on suhteliselt lihtne – kasutame biotehnoloogia uusimaid võimalusi, et saada nahk optimaalsesse tervislikku seisundisse, mille tõttu aeglustub tunduvalt naha vananemine. Vaatame nahka pikaajalise perspektiiviga ja ei tee kahjustusi, et saavutada lühiajalist tulemust. Esse on sertifitseeritud ökoloogiline sari Ecocert poolt, PhytoTrade Africa koostööpartner (õiglane kaubandus), Vegan Society poolt akrediteeritud ja ettevõtte on ka süsinikneutraalne.

Lühidalt öeldes, Esse on eetiline sari, mis on keskendunud nahahoolduses professionaalsel tasemel tulemuste saavutamisele.

VAATA KÕIKI HOOLITSUSI