PAYOT

 

PAYOT on tuntud Prantsuse nahahooldusbränd, mis loodi 1920. aastal erakordse naise, Nadja Payot poolt, kes oli oma generatsiooni esimesi naisarste.

Nadja Payot töötas välja ning seejärel tutvustas oma klientidele erinevaid näolihaste harjutusi. Hilisem täiustatud 42-sammu massaaźi praktiseeritakse tänapäevani ja selle signatuurhoolitsuse leiab loomulikult ka WASA spaas!

Ta oli naine, kes armastas väga balletti. Kohtudes kuulsa priimabaleriin Anna Pavlovaga, mõistis ta, kui tähtis osa on olulistel tehnikatel ja füüsilistel liigutustel, et säilitada naha järjepidev ilu ja nooruslikkus.

Globaalselt iluloovad PAYOT näo-ja keharituaalid leiab iga puhkaja nüüdsest WASA Resort spaahoolitsuste nimekirjast.

Üle 100 aasta kogemust on PAYOT brändist kujundanud just sellise, mis käib ajaga alati kaasas. Jälgides teadust ja innovatsioone, pakub PAYOT hoolitsusi erinevates vanuse etappides, vastavalt näonaha ja keha hetkeseisu vajadusi arvesse võttes.

 

WASA ILUPOKESES:  ♥ Näokoorijaid  ♥ Kehakoorijaid ♥ kehakreemid ja õlid ♥ Huulepalsamid ♥ Erihooldustooteid

 

 

LABORATORIO OLFATTIVO

 

„JUMAL LOOB LÕHNAD, INIMESED NENDEST PARFÜÜMID“ – JEAN GIONO, PRANTSUSE KIRJANIK

 

LO lugu hakkas hargnema 2009 aastal Itaalias, kahe disaineri Daniela Caoni ja Roberto Drago kirest niśiparfüümide vastu.

LO lõhnanoodid on hoolikalt valitud, peegeldades hetki, visioone ning peentunnetusi, mis vahest kestavad vaid murdosa sekundi, luues nii kasutajale unikaalsuse ja kordumatu kogemuse. LO parfüümide koostiosad on erilised.

Seekaudu ongi brändi põhiväärtuseks emotsionaalse rännaku loomine, mis sünnib läbi meie isikliku lõhntaju ja on kordumatult individuaalne.

LO bränd pakub tänaseks lisaks parfüümidele ka valiku toalõhnastajaid, nii pihustatavaid kui difuusereid.

VAATA KÕIKI HOOLITSUSI

 

 

WASA ILUPOKESES: Tahkeid śampoone ♥ Parfüüme ♥ Toalõhnastajaid ♥ ihupiimasid ♥ dušigeele

MAGRADA

 

Magrada Organic Cosmetics on loodud äratama igaühes peituvat loomulikku ilu. Magrada tähendab katalaani keeles“ mulle meeldib“. See on Pärnu enda pereettevõte, mille sütitavaks jõuks on tegus ema-tütre duo.  Ilumärk on loodud aastal 2016 ning selle juured ulatuvad hoopiski ürgselt kaunile Hiiumaale.

MAGRADA brändi loojad kannavad erilist hoolt, et kõik nende tooted oleksid puhtad, ökoloogilised, tõhusad ja meeldivalt aromaatsed. Tooted on julmusevabad, vegan ning jätkusuutliku arengu printsiipidest lähtuvad.

Ühes looduse ja iluga hinnatakse minimalistlikke retsepte, koostisosade efektiivsust ja kvaliteeti. Magrada tooted valmivad laboris väikeste partiidena iga 10-12 nädala tagant, et tagada nende maksimaalne värskus.

Tõhusatest põhjamaistest koostiosadest nagu kadakas, jõhvikas, meliss, saialill, tamm, pärnaõis ja leeder valmivad mõjusad naha- ja juuksehooldustooted. Neid võimsaid ravimtaimi on kasutatud sajandeid kohalikes ilurituaalides.

 

WASA ILUPOKESES: Tahkeid śampoone ♥ Palsameid ♥ Kehakoorijaid ♥ kehakreemid ja õlid ♥ Huulepalsamid ♥ Erihooldustooteid

 

 

 

Hoolitsused E-L 10-19 | P 10-16  paus  13:00 – 13:30

 

Lisainfo +372 445 0770 või spa@wasahotels.ee