Kinkekaart Broneeri Menüü
Saabumine
Lahkumine

Broneeri siit

Saabumine
Lahkumine
Täiskasvanud
Lapsed

LYCON

Kaubamärgi looja Lydia Jordane valmistas oma esimese vaha teismelisena kodusel köögipliidil aastal 1968. Lycon sai kiiresti tuntud brändiks nii  Austraalias kui ka kogu maailmas. Täna peetakseLYCON depilatsiooni vahade tootja“Crème de la Crèmeks” rohkem kui 70 riigis.

LYCON on valmistatud parimatest looduslikest vaikudest, mesilasvahast ja ühendatud aroomiteraapiaga, mis eemaldab koguni lühimad kui 1 mm pikkused karvad. Need madala temperatuuriga, ülipainduvad ja õrnad vahad võimaldavad ka kõige tundlikuma nahaga klientidel võimalikult valutut ja meeldivat depilatsiooni.

Vahade valik koosneb LYCON’i traditsioonilistest vahadest, mis põhinevad Lydia originaalsel kõvavaha-valemil, ainulaadsetel LYCOJET- kõvadel vahadel, LYCOteci kilejal vahal ning kahel suurepärasel hübriidvahal LYCOdream ja Pinkini! LYCON on välja töötanud ka mitmeid paberiga eemaldavaid potivahasid ja padruneid, mis eemaldavad alates 2mm pikkused karvad ilma suurema ärrituseta. Hooldused on täiustatud enne ja pärast vahatamist vedelike, õlide ja kreemidega, mis muudavad vahatamise meeldivaks kogemuseks nii kliendile kui terapeudile.

LYCONi kvaliteet vahad on põnevate värvide ja aroomidega. LYCON on aastakümnete jooksul kehtestanud rahvusvahelised vahatamisstandardid ning pakub LYCON Spa Essentials kehahooldustooteid ka kodus kasutamiseks.

VAATA KÕIKI HOOLITSUSI